Hakkımızda

Bebekler İçin sitesi, ebeveynlerin bebekleriyle olan yaşamlarına pozitif dokunuşlar yapmak için hazırlanan bir web sitesidir. Site içerisinde yer alan makalelerin tamamı, alanında bilgili ve uzman kişiler tarafından yazılmaktadır. Bebekler için sitesi, annenin, babanın ve bebeğin günlük yaşamında onlara yardımcı olmak ve kılavuzluk edebilmek adına oluşturulan ve gün geçtikçe büyüyen bir internet sitesi haline gelmiştir. Kullanıcılarına daha iyi ve doğru bilgiyi aktarmayı esas kılan bebeklericin.net sitesi, 2 adet yazar editör tarafından kaleme alınmaktadır. Yazılan yazıların tamamında bebeklericin.net sitesi yazarlarının imzası bulunmaktadır.

Çıktığımız bu yolda daima dürüst ve gerçek bilgiyi aktarmayı hedefliyoruz ve bununla birlikte yazılarımızı yazmadan önce kesinlikle ve kesinlikle bilgilerimizi tazelemek adına araştırmalarda ve kullanıcı deneyimlerinde bulunuyoruz. Örneğin bir yazıyı kaleme almadan önce araştırır ve ondan sonra kendi bilgilerimiz ile harmanlayıp değerli okurlarımıza sunarız. Böylelikle yanlış bilgiyi olabildiğince en aza indiririz.

Site içerisinde yer alan “SAĞLIK” makaleleri kesinlikle öneri niteliğini taşımamakla birlikte yine yukarıda belirtildiği gibi araştırarak ve alanında uzman kişilerin deneyimlerini alarak yazılmaktadır. Bebeklericin.net, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği site şablonu ve içeriğini izinsiz kopyalayarak/çoğaltarak yayınlayan kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

İletişim

iletisim@bebeklericin.net ve hukuk@bebeklericin.net